Garaże, bramy garażowe, bramy przesuwne


Mega-Sprzęt Rafał Bała

Krzywaczka 507
32-442 Krzywaczka, myślenicki, małopolskie

Z pewnością doradzimy Państwu odpowiedni rodzaj oferowanego ciężkiego sprzętu budowlanego. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi taki sprzęt jak: ● żurawie samojezdne ● żurawie wieżowe ● dźwigi samochodowe, samojezdne ● podnośniki hydrauliczne ● koparki i koparko-ładowarki ● inny ciężki sprzęt budowlany. W razie potrzeby, transportujemy wynajmowany sprzęt budowlany do wskazanego miejsca w kraju i za granicą!

tel.: 605 428 981

Mega-Sprzęt Wynajem dźwigów Kraków Nowa Huta, Wynajem DŹWIGÓW Niepołomice, WYNAJEM DŹWIGÓW Wieliczka, PODNOŚNIKI koszowe Kraków Nowa Huta, Stawianie masztów Kraków, Rozładunek samochodów Kraków

Krzywaczka 507
32-442 Krzywaczka, myślenicki, małopolskie

Co dźwig może mieć wspólnego z teatrem, sztuką a nawet sportem? Nic? No nieprawda. Tak się składa, że nasze dźwigi są wiernymi "widzami" spektaklów teatralnych czy muzycznych. Ustawiamy sceny na placach miast. A co do sportu. To wystarczy wspomnieć skoki na bungee. Poza takimi zleceniami podnosimy samochody ciężarowe, rozładowujemy z lawet tramwaje, wagony, pracujemy na budowach oraz stawiamy maszty, latarnie drogowe. Załadunki i rozładunki to Mega-Sprzęt!

tel.: 605 428 981